Parkiet o planach Infoscan na 2018 rok.

[:pl]W najnowszym artykule opublikowanym 4 stycznia 2018 na łamach Gazety Giełdy i Inwestorów „Parkiet” przedstawiono plany rozwoju najciekawszych polskich spółek biotechnologicznych oraz telemedycznych na najbliższy rok. Wśród wymienianych podmiotów znalazła się m.in. spółka Infoscan, a Prezes Zarządu Spółki, Pan Jacek Gnich, udzielił komentarza dotyczącego jej planów na najbliższe lata.

– Rozpoczęliśmy pierwsze badania pilotażowe we współpracy z dwoma klinikami snu. Na początku I kwartału zamierzamy włączać do programu pilotażowego kolejne kliniki snu. Do końca marca spodziewamy się otrzymania certyfikacji FDA, co umożliwi nam przeprowadzenie pierwszych badań komercyjnych w USA. Oczekujemy, że w 2018 r. przeprowadzimy ok. 20 tys. procedur, a w 2019 r. 80 tys. To pozwoli nam zarabiać na poziomie netto już na początku 2019 r., a w całym roku wykazać znaczące zyski. USA to nasz strategiczny rynek, ale nie zaniedbujmy Polski, gdzie zdobywaliśmy pierwsze doświadczenia – komentuje Jacek Gnich.

Cały artykuł można znaleźć pod linkiem: http://www.parkiet.com/Analizy/301049943-Biotechnologiczne-plany-na-2018-rok.html&[:]

Kategorie: