Władze spółki

Władze Spółki

Piotr Sobiś

Piotr Sobiś

Prezes Zarządu

Od ponad 10 lat związany z branżą finansową. Swoją karierę zaczynał w 2005 roku jako analityk finansowy. Później, przez blisko 7 lat związany z Midas S.A., funduszem notowanym na GPW, inwestującym w branży telekomunikacyjnej, gdzie odpowiadał m.in. za komunikację z rynkiem kapitałowym. W tym okresie zasiadał także w zarządach spółek portfelowych Midas S.A. w Polsce i Wlk. Brytanii (CenterNet S.A., Mobyland Sp. z o.o., Xebra Ltd, Advanced Cellular Communications Ltd), gdzie odpowiadał za nadzór korporacyjny oraz analizy biznesowe. W późniejszym okresie sprawował także funkcje w Radach Nadzorczych oraz Zarządach spółek notowanych na NewConnect. Specjalista w zarządzaniu przedsiębiorstwami oraz analizach biznesowych i finansowych. Ekspert w dziedzinie obowiązków informacyjnych spółek publicznych. Legitymuje się kilkuletnim doświadczeniem w obszarze regulacji rynku kapitałowego w Polsce, wprowadzaniem instrumentów finansowych do obrotu na rynku regulowanym i NewConnect. Posiada również ugruntowaną wiedzę i doświadczenie w zarządzaniu spółkami kapitałowymi. Ukończył Wyższą Szkołę Zarządzania i Bankowości w Poznaniu, a następnie uzyskał dyplom ukończenia rocznego programu rozwoju umiejętności menedżerskich „Management 2006™” organizowanego przez Canadian International Management Institute (obecnie ICAN Institute) we współpracy z Harvard Business School Publishing.

Rada Nadzorcza

Paweł Janiszewski

Przewodniczący Rady Nadzorczej
Ukończone studia na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie, posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i marketingu realizowanym na rzecz firm z branży farmaceutycznej, jest współwłaścicielem spółek realizujących dla branży farmaceutycznej projekty o charakterze badawczym, edukacyjnym i marketingowym.

Jerzy Kowalski

Członek Rady Nadzorczej
Posiada stopień doktora nauk technicznych. Od 30 lat związany z sektorem nowych technologii, absolwent Politechniki Warszawskiej, uzyskał doktorat na Wojskowej Akademii Technicznej, autor wielu patentów i publikacji naukowych. Od 1997 zajmuje się tworzeniem nowych metod diagnozowania Zaburzeń Oddychania w Czasie Snu, od 2006 opracowuje i wdraża systemy telemetryczne w różnych dziedzinach życia. Współzałożyciel firmy Infoscan.

Maria Skowrońska

Członek Rady Nadzorczej
Radca Prawny oraz Partner w Kancelarii Jobs Skowrońska Samsel Adwokaci i Radcowie Prawni sp. p. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie M&A, prawa spółek i prawa handlowego oraz prawa własności intelektualnej. Maria Skowrońska doradzała klientom w sprawach inwestycji zagranicznych, międzynarodowych transakcji oraz przejmowania spółek i aktywów w Polsce. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie gdzie uzyskała tytuł radcy prawnego oraz członek Komisji Zagranicznej Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.

Tomasz Nowowiejski

Członek Rady Nadzorczej
Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie menedżerskie oraz wiedzę ekspercką w zakresie zarządzania personelem, negocjacji i rozwijania nowych biznesów; w tym przede wszystkim placówkami medycznymi. Głównym osiągnięciem Tomasza Nowowiejskiego było stworzenie medycznej firmy specjalistycznej Endoterapia Sp. z o.o., którą rozwijał przez 13 lat. Dodatkowo Tomasz Nowowiejski zarządzał medyczną spółką zależną, której działalność zlokalizowana była na Węgrzech. Przez ostatnie 4 lata zarządzał klinikami stomatologicznymi Dentalux jako prokurent i prezes zarządu.

Kontakt dla inwestorów

Jeżeli oferta Infoscan wzbudziła Państwa zainteresowanie lub jeżeli szukają Państwo odpowiedzialnego partnera biznesowego - zapraszamy do kontaktu. Współpracujemy z firmami oraz instytucjami, które potrafią śmiało i realnie myśleć o technologiach przyszłości. Razem możemy wyprzedzić oczekiwania Pacjentów oraz Klientów oferując im standardy medyczne jutra.

Emitent

Infoscan Emitent

Infoscan S.A.
ul. Rejtana 17/16
02-516 Warszawa

tel: 785 800 600
fax: (+22) 188 10 23
mail: info@infoscan.pl

Doradca ds. relacji inwestorskich

doradca-inera

InnerValue Sp. z o.o.
ul. Wilcza 46, Piętro 1
00-679 Warszawa

tel: (+48) 22 292 04 28
mail: recepcja@innervalue.pl

Autoryzowany doradca

doradca-IPO-logotyp

IPO Doradztwo Kapitałowe
ul. Marszałkowska 126/134
00-008 Warszawa

tel: (+22) 278 27 21
mail: ipo@ipo.com.pl

Animator rynku

animator-Trigon-logotyp

Trigon Dom Maklerski
ul. Puławska 2
02-566 Warszawa

tel: (+48) 22 330 11 11
mail: recepcja@trigon.pl