(Polski) Parkiet o planach Infoscan na 2018 rok.

05.01.2018

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

W najnowszym artykule opublikowanym 4 stycznia 2018 na łamach Gazety Giełdy i Inwestorów „Parkiet” przedstawiono plany rozwoju najciekawszych polskich spółek biotechnologicznych oraz telemedycznych na najbliższy rok. Wśród wymienianych podmiotów znalazła się m.in. spółka Infoscan, a Prezes Zarządu Spółki, Pan Jacek Gnich, udzielił komentarza dotyczącego jej planów na najbliższe lata.

– Rozpoczęliśmy pierwsze badania pilotażowe we współpracy z dwoma klinikami snu. Na początku I kwartału zamierzamy włączać do programu pilotażowego kolejne kliniki snu. Do końca marca spodziewamy się otrzymania certyfikacji FDA, co umożliwi nam przeprowadzenie pierwszych badań komercyjnych w USA. Oczekujemy, że w 2018 r. przeprowadzimy ok. 20 tys. procedur, a w 2019 r. 80 tys. To pozwoli nam zarabiać na poziomie netto już na początku 2019 r., a w całym roku wykazać znaczące zyski. USA to nasz strategiczny rynek, ale nie zaniedbujmy Polski, gdzie zdobywaliśmy pierwsze doświadczenia – komentuje Jacek Gnich.

Cały artykuł można znaleźć pod linkiem: http://www.parkiet.com/Analizy/301049943-Biotechnologiczne-plany-na-2018-rok.html&