Opinie Pacjentów

"Doceniam tę firmę za profesjonalne podejście do klienta.
Dziękuję za sprawnie przeprowadzone badanie i konsultację z lekarzem.
Od kilku lat nagminnie wybudzałam się w nocy. Zdiagnozowanie schorzenia pomogło mi w leczeniu. W końcu mogę spać spokojnie!:)"

Kasia L.

"Polecam każdemu zrobienie sobie badania! Nie wiedziałem skąd u mnie ciągłe zmęczenie. Diagnoza bezdechu pozwoliła mi znaleźć przyczynę, poradzić się lekarza na temat potencjalnych rozwiązań i uporać się z problemem."

Krzysztof M.

"Badanie wykonałem samodzielnie w domu. Całość przebiegła sprawnie i profesjonalnie. Myślę że z czystym sumieniem mogę polecić firmę moim znajomym."

Adam L.

"Jestem bardzo zadowolony z usługi badania bezdechu sennego oferowanego przez firmę Infoscan. Wszystko przebiegło bezproblemowo, wyniki badania otrzymałem ekspresowo, kontakt z firmą był nienaganny. Szczerze polecam."

Piotr S

"Jakiś czas temu zamówiłam badanie dla swojego taty, który od dawna miał problemy ze snem. Urządzenie bardzo proste w obsłudze, panie z obsługi klienta przemiłe, raport badania czytelny i rzeczowy. Polecam wszystkim!"

Katarzyna Z.

"Do firmy Infoscan zgłosiłem się w marcu 2020. Urządzenie jest intuicyjne w obsłudze, a obsługa klienta życzliwa i profesjonalna. Dzięki badaniu ich urządzeniem - zdiagnozowano u mnie bezdech senny. Od tego czasu mam wdrożone leczenie, wysypiam się, nie jestem zmęczony w ciągu dnia (a jestem zawodowym kierowcą). Polecam każdemu, kto ceni sobie bezpieczeństwo na drodze i komfort dnia codziennego!"

Jerzy O.